Dom, Ogród

Baseus CRXCQA3-0A bezprzewodowy odkurzacz samochodowy

Czy nadal korzystasz z niskiej jakości odkurzacza samochodowego, który nie czyści dokładnie i rozładowuje się po kilku minutach? Czas to zmienić!Bezprzewodowe urządzenie Baseus ma moc ssania do 15 000 Pa i czas pracy do 45 minut – z jego pomocą sprawnie odkurzysz całe auto! Dzięki wbudowanej latarce ciemne zakamarki pojazdu łatwo wyczyścisz, a inne akcesoria wchodzące w skład zestawu pozwolą dotrzeć w każdy zakamarek.

Cichy i wydajny silnik

Co odpowiada za niesamowitą wydajność odkurzacza? Jego bezszczotkowy silnik pracuje z prędkością 80 000 obr./min i zapewnia moc ssania do 15 000 Pa! Jest przy tym zaskakująco cichy – jego głośność nie przekracza 75 dB. Dzięki temu wyjątkowemu urządzeniu szybko pozbędziesz się śmieci, okruchów czy włosów i z łatwością zadbasz o swój samochód!

Doskonale radzi sobie z zabrudzeniami

Odkurzacz wyposażony jest w specjalny moduł wyczuwający przepływ powietrza, który automatycznie zwiększa moc ssania w przypadku napotkania różnego rodzaju trudnych do usunięcia odpadów. Istnieją 2 poziomy operacyjne. Pierwsza nadaje się do codziennego odkurzania kurzu lub włosów. Drugi pozwala na jeszcze wydajniejsze czyszczenie większych odpadów.

Odkurzasz cały samochód na jednym ładowaniu

Mimo niewielkich rozmiarów odkurzacz wyróżnia się imponującą wydajnością. 4 akumulatory o pojemności 2000 mAh zapewniają czas pracy do 45 minut. Zakładając, że odkurzanie samochodu zajmie Ci około 15 minut, jedno pełne naładowanie urządzenia wystarczy na 3 użycia! W trybie wysokiego ssania produkt działa przez około 17 minut. Urządzenie obsługuje protokół szybkiego ładowania QC3.0 – nie musisz więc długo czekać, aż będzie gotowe do ponownego użycia!

W tym inne akcesoria

Utrzymuj każdy róg w czystości dzięki dostarczonym akcesoriom. Szczotka 2w1 idealnie nadaje się do odkurzania różnych powierzchni i szczelin – np. wnęk w fotelach. Za pomocą praktycznej dmuchawy możesz łatwo pozbyć się kurzu np. z drzwi samochodu.

Wydajna filtracja

Dzięki podwójnej filtracji odkurzacz jest niezwykle skuteczny w usuwaniu nawet najmniejszych cząsteczek kurzu. Jego skuteczność w tym zakresie wynosi około 99,7%. Filtr HEPA zapewnia czystość powietrza wywiewanego. Stalowa siatka o dużej gęstości skutecznie oddziela duże cząsteczki kurzu. Wszystko to zapobiega powtórnemu zanieczyszczeniu. Pojemnik na odpady o pojemności 70 ml, wyposażony w separator cyklonowy, można łatwo zdemontować i opróżnić. Można go myć pod bieżącą wodą, jak również wkłady filtracyjne.

Konstrukcja bezprzewodowa – wiele zastosowań

Odkryj zalety projektowania bezprzewodowego. Praktyczny odkurzacz Baseus z powodzeniem może służyć nie tylko do sprzątania samochodu. Wykorzystasz go również do odkurzania np. regałów, sof i materacy, blatów stołów i wielu innych powierzchni. Zabierz go wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz i korzystaj z jego funkcjonalności – żaden kabel nie ogranicza Twojej wolności!

Dostępne dla użytkownika

Urządzenie jest lekkie i kompaktowe – jego średnica to zaledwie 56,5 mm. To mniej niż zwykły termos! Odkurzacz wyposażony jest również w praktyczną latarkę, dzięki której dokładnie posprzątasz w każdym, nawet najciemniejszym zakątku – żaden brud nie będzie przed Tobą ukryty! Niebieskie wskaźniki pozwalają szybko sprawdzić poziom naładowania baterii. Metalowa faktura urządzenia nadaje mu nowoczesny, elegancki charakter – doskonale uzupełni wnętrze Twojego pojazdu. wspólne odkurzanie i mycie

Specyfikacja

Producent Baseus

Nazwa Odkurzacz samochodowy A3

Model CRXCQA3-0A

Srebrny kolor

Wymiary 56,5 x 56,5 x 296 mm

Moc ssania 15 000 Pa

Wejście 5V/2,1A (maks.)

Moc znamionowa 135 W

Pojemność baterii 4x 2000 mAh

Moc baterii 28,8 Wh

Czas ładowania 3 – 5 godzin

Czas pracy – tryb superssania: ok. 17 minut; Tryb standardowy: ok. 45 minut

Poziom hałasu <75 dB

Port ładowania USB-C

Protokół ładowania — obsługuje szybkie ładowanie QC 3.0

Pakiet zawiera:

Odkurzacz samochodowy

Szczotka 2w1

Kabel do ładowania

Inne ważne cechy

Należy zawsze brać pod uwagę rozmiar i kształt ujścia rurki. Jeśli wybierzesz urządzenie z małym i słabo wyprofilowanym otworem, poręczny pomocnik nagle stanie się niedogodnością, która jest ciągle zapychana. Jeśli to możliwe, wybierz modele z okrągłym otworem o średnicy co najmniej 15 cm lub większej.

Akcesoria ułatwiające pracę to kolejna rzecz, na którą należy uważać. Przekonaj się, czy wybrany model posiada dodatkowe koła, które pozwolą Ci zaoszczędzić energię. Po prostu pociągniesz rurkę ssącą po ziemi, a Twoja ręka z pewnością Ci podziękuje. Jest to szczególnie ważne, jeśli planujesz pracować przez kilka godzin. Stosowanie paska na ramię, który ułatwia obsługę, powinno być oczywiste również w przypadku dłuższej pracy.

System dmuchawy do podciśnienia również różni się w zależności od modelu. Podczas gdy niektóre odkurzacze można przełączyć za pomocą kilku przycisków, inne będą bardziej skomplikowane. Zależy Ci więc na wyborze i stawiasz na modele z łatwą modyfikacją. W przeciwnym razie niepotrzebnie skomplikujesz swoją pracę.

Regulacja mocy to kolejny bardzo ważny parametr, którego nie warto ignorować. Dzięki możliwości ustawienia wydajności możesz usprawnić wszystkie swoje wysiłki w zależności od charakteru swojej pracy. Potrzeba wydajności różni się w zależności od tego, czy usuwasz śnieg, porażone gałęzie drzew czy liście.