Zdrowie

Co zawiera wózek reanimacyjny? Jaki rodzaj wózka wybrać?

Planujesz w najbliższym niedługim okresie czasu zakup wózka do reanimacji? Nie wiesz jeszcze jaki model wózka reanimacyjnego wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy wyborze wózka do reanimacji? Możemy wam zaoferować naszą pomoc. Firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej wiele rodzajów wózków reanimacyjnych. Jeśli chciałbyś poznać cenę wózków do reanimacji z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy przygotują dla ciebie wycenę wózka reanimacyjnego w podstawowej wersji z wyposażeniem standardowym. Jeżeli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek reanimacyjny? Wyposażenie standardowe wózka.

Znaczna większość wózków reanimacyjnych dostarczanych do placówek medycznych składa się z dwóchelementów. Pierwszy z nich to szafka wózka. W tym zakresie klient może określić ilość szuflad jaką wymaga. Znaczna większość pracujących wózków na terenie oddziałów szpitalnych posiada cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności starcza do przechowywania elementów potrzebnych do reanimacji. Standardowe wózki reanimacyjne oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – bardzo często z możliwością regulacji wysokości, ruchomąpodstawę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki do reanimacji zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Dodatkowo z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Zdarza się, że wózek posiada na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie standardowe wózka reanimacyjnego powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób nieproszonych. W tym celu stosuje się blokadę w postaci centralnego zamka na klucz lub inne rozwiązania na przykładzamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz pełną ofertę wózków reanimacyjnych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Firma Euro-Medical z Żywca posiada szeroką ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie można znaleźć sprzęt na każdy oddział. Firma może zając się całkowitym wyposażeniem oddziałów ale i całych obiektów medycznych. Decyzja zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To klient decyduje o wyborze odpowiednich produktów z oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe odrębnego produktu aby jeszcze bardziej spełniał potrzebę klienta. Następnym krokiem jest sporządzenie oferty. Po przygotowaniu oferty wysyłamy ją e-mailem albo przetargowej czekamy na ruch klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90