Turystyka, Sport

Kempingi gruntownie wyposażone

Polskie pola namiotowe są cudownie przygotowywane na przyjęcie wczasowiczów. Prócz miejsc, gdzie wolno zostawić bezsprzecznie przyczepy kempingowe, odnajdziemy na nich niesłychanie w szeregu przypadków również obiekty będące kuchniami i łazienkami. W kuchennych aneksach na gości oczekuje całkowite wyposażenie, do ich dyspozycji są w następstwie tego talerze, sztućce, kuchenka, lodówka i czajnik.

Tereny pól kempingowych są naturalnie ogrodzone, tak, by nikt niepowołany nie dostał się na jego obszar. Promieniowanie słoneczne, jakie dociera do przestrzeni ziemi może być użytkowane i skutecznie zamieniane w prąd elektryczny.

Dziś wobec tego przebywając na kempingu czy na polu namiotowym nie musimy się już zastanawiać, skąd pobierzemy prąd – przyczepa campingowa. Sami go możemy sobie wyprodukować, pod warunkiem naturalnie, że zdecydujemy się na przyczepę kempingową z baterią słoneczną. Nawet jeżeli nasza przyczepa nie posiada ogniw fotowoltaicznych, wolno udać się do zakładu, w którym błyskawicznie zostanie ona zamontowana. Baterie słoneczne mogą służyć ponadto do zasilania domków letniskowych. Wolno je także wykorzystywać na łódkach, jachtach.