Usługi

Wiadomości dla osób zainteresowanych dzierżawą własnej działki pod myjnię bezdotykową

Ukazanie lokalizacji dostępnych myjni bezdotykowych od Redconst na stronie onlinefirmy to duże ułatwienie, ponieważ zleceniodawcy, którzy nie posiadają swojej działki i będzie zależeć im na natychmiastowym rozpoczęciu współpracy, mogą spodziewać się wglądu do najlepszych działek. Wystarczy w takim razie zdecydować się na konkretną myjnię, a potem ukazać, jakie chce się mieć sprzęty dodatkowe.

Przedstawiciele myjnie bezdotykowe producent będą zajmować się wszystkimi kwestiami formalnymi a także obowiązującą od 1 lutego 2023 roku fiskalizacją myjni. Na wszystkich stanowiskach w myjni musi bowiem znajdować się kasa fiskalna. kiedy kasy nie będzie, można dostać mandat lub nawet liczyć się z zamknięciem obiektu aż do wyposażania wszystkich stanowisk w urządzenie. Redconst zajmuje się zainstalowaniem kas NOVITUS, jakie jako jedyne w Polsce są homologowane, co potwierdzi Krajowa Izba Skarbowa.

Obowiązek fiskalizowania dotyczy też urządzeń będących wyposażeniem myjni: odkurzaczy, czernideł do opon, dystrybutorów płynów, oprysków felg, aplikatorów zapachów, a także urządzeń do czyszczenia. Inwestorzy, którzy decydują się na nawiązanie współpracy wiedzą wobec tego, iż będą mogli bezzwłocznie rozpoczynać zgodną z prawem działalność, jaka da im stałe korzyści. Z tego względu, gdy wobec tego zainteresowany posiada działkę generującą koszty, to wystarczy, aby uzupełnił krótką ankietę znajdującą się na witrynie internetowejRedconst i dowiedział się więcej.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY