ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Moda, Uroda

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu

Nowatorskie zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbywanie się cellulitu przeprowadzane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można wzorowo wymodelować sylwetkę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z użyciem specjalistycznych głowic zawierających mikrootwory umożliwia docieranie do nawet ciężkodostępnych punktów na ciele.

Zassanie fałdów skórnych jest delikatne, aczkolwiek jest wyjątkowo dokładne. Z tego powodu głowice urządzenia mogą radzić sobie już z wyjątkowo wiotką tkanką skórną. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdzi się także w usunięciu zbliznowaceń oraz obrzęków. Używanie zmotoryzowanych głowic z energią światła LED oraz lasera wpływającego na tkankę tłuszczową wywołuje rezultat fotochemiczny w tkance. W efekcie, dochodzi do przyspieszania metabolizmu tkanek komórkowych, a także do zredukowania cellulitu przez zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwią naturalny ich rozkład i usunięcie z ciała.

Efekty, jakich można się spodziewać to: poprawienie wyglądu oraz elastyczności tkanki skórnej, poprawienie elastyczności tkanki skórnej, zeszczuplenie, redukcja cellulitu, poprawa samopoczucia, zrelaksowanie, zredukowanie obrzęków a także w wypadku kobiet po urodzeniu dziecka – powrót do dawnej sylwetki. Co istotne, taki zabieg może zostać zrobiony również w wypadku skóry naczyniowej. Masaż z wykorzystaniem Icoone Laser może zostać też zrobiony u osób o dowolnym kolorze skóry. Doskonałe efekty można otrzymać po około od dziesięciu do 15 zabiegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY