Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Usługi · 06/05/2022

Sprzęt campingowy i przyczepa na najem

Obozowanie na campingu nie jest bezsprzecznie bezpłatne, lecz podsumowanie wszystkich opłat nie przeraża letników. Płacimy za osobę za dobę. Koszty nie są duże, a dzieci zawsze mają zniżki. Od czasu do czasu są także upusty dla rodzin i przy dłuższych pobytach.

Płacimy także za ustawienie wozu lub ewentualnie przyczepy i pobieranie energii elektrycznej. Za pobyt z pupilem także nieraz musimy na dodatek zapłacić, choć nie jest to normą. Rzecz jasna należy nie zapominać aby sprzątać po zwierzęciu oraz starać się, aby nie zakłócało ono spokojnego wypoczynku innym letnikom. W opłaty wliczona jest opłata klimatyczna i szansę korzystania z węzła sanitarnego. Ceny kwater, jeśli takowe znajdują się w pobliżu campingu, też nie są ogromne.

Możemy nocować w domach krajoznawczych w sezonie zapłacimy mniej więcej stu złotych, a mamy do dyspozycji cały domek (jeden czy też dwa pokoje) z łazienką. Ze względu na niskie ceny, campingi cieszą się niezwykłą popularnością. Ze wszystkich pól biwakowych w Polsce korzysta rocznie ponad sto tysięcy osób, a parę procent stanową turyści z zagranicy. Pole biwakowe lub pole namiotowe lub też campingowe to miejsce zagrodzone, gwarantujące nocleg w namiocie, przyczepie bądź domku turystycznym, jakie nie jest strzeżone. Pole namiotowe jest niejednokrotnie położone w jakimś pociągającym miejscu: nad jeziorem, blisko morza, w malowniczym zakątku, niedaleko Parku narodowego, ruin zamku, jakiejś atrakcyjnej budowli.

Pole campingowe wyekwipowane będzie w sanitariaty z prysznicami z ciepłą oraz zimną wodą i toaletami dostosowanymi dla ludzi niepełnosprawnych – jeśli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz centrum campingowe. Są również podłączenia elektryczne dla przyczep campingowych, ławki, kosze na śmieci, miejsca na ognisko, a w pewnych momentach też wypożyczalnia wyposażenia turystycznego czy sklepik spożywczy. Na polu biwakowym zawsze odnajdują się punkty poboru wody pitnej i bazowe urządzenia sanitarne, takie jak prysznice, umywalnie, toalety. W tej chwili najwięcej pól campingowych mieści się w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, lubuskim, warmińsko – mazurskim oraz wielkopolskim, bo znajdują się ta najbardziej atrakcyjne turystycznie obszary.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY