ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Zdrowie

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie może służyć do trwałej i całościowej regeneracji skóry, jak i do intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z zastosowaniem tego typu lasera jest szybkie i daje idealne wyniki. W dodatku, z zabiegu można korzystać gdy chce się odmłodzić tkankę skórną po oparzeniu słonecznym, polepszyć jej odcień, wygładzić zmarszczki albo blizny po zabiegach chirurgicznych. Bardzo dobrze zabieg nadaje się też do redukowania blizn po trądziku. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Tkanka skórna jest w znacznie lepszej formie.

Pełen efekt dostrzegalny jest natomiast po pół roku. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W zasadzie od razu po jego ukończeniu można wrócić do dawnych aktywności. W zależności od tego, jak uszkodzona jest tkanka skórna, zabieg można powtarzać od 3 do 6 razy, celem uzyskania doskonałych rezultatów. Przerwa między każdą z interwencji musi trwać od 2 do czterech tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspieszy odnowę. Blizny Lublin to nie jedyny obszar, w jakim może zostać wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on również w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha oraz w redukowaniu cellulitu. W trakcie zabiegu urządzenie wykona w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła. W nadzorowany sposób uszkodzone są wybrane obszary naskórka a także skóra właściwa. Im głębiej dociera światło lasera, tym wzmożona jest ilość wytwarzanej tkanki. Czas leczenia następuje szybko, bez zauważalnych ran. Każdy zabieg odbywa się w bezpiecznych warunkach, a przed jego wykonaniem następuje konsultacja. Klienci dowiedzą się, czy mogą być przyjęci. Lekarze zapoznają ich także z zaleceniami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszej wizyty można czuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY