Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Usługi · 31/05/2022

Czego potrzebujesz do malowania? Podobrazia mają znaczenie!

W życiu dużej grupy ludzi napływa moment, kiedy czują, iż mają coś do podarowania innym. Jedni próbują własnych sił w pisaniu wierszy, inni intensywnie myślą o napisaniu powieści, a jeszcze inni czują chęć zmierzenia się z farbami i sztalugą. Niestety, tylko nieliczni spełniają swoje marzenia i przyzwoicie się realizują w tym, co robią.

Jednakże trzeba spróbować, ma prawo się okazać, iż ktoś ma ukryte talenty, jakie wcześniej przenigdy się nie ujawniły. Malowanie obrazów, to zamykanie świata zewnętrznego na płótnie, zatrzymanie w czasie, ewentualnie przelanie na papier, płótno lub inny materiał swoich fantazji, wizji, odczuć, przemyśleń – podobrazia malarskie. By pozostać malarzem, nie potrzeba zaopatrywać się w wartościowe materiały malarskie. Jest gigantyczna różnica w posługiwaniu się farbami olejnymi oraz akwarelami, temperami, akrylowymi.

Nawet nie chodzi tutaj o cenę, jednak o trudność posługiwania się poszczególnymi farbami. By uczynić, czy damy sobie poradę z pędzlem, najpoprawniej rozpocząć od szkicowania ołówkiem, bądź kredkami. Stawianie rzeczowych linii, rysowanie zarysów, trzymanie proporcji, to czynności, jakich wolno się nauczyć.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY