Inne

Jakie plusy ma kupno regenerowanych wtryskiwaczy

Poważna usterka auta to dla jego właściciela spore problemy, ponieważ jej koszty mogą być naprawdę wysokie. W szczególności dotyczyło to będzie to pojazdów posiadających silniki diesla, jakie niejednokrotnie sprawiają różne niespodzianki.

Z pewnością z dużymi wydatkami trzeba się liczyć przy usterce turbosprężarki czy koła dwumasowego, ceny za naprawę zaczynają się tu od tysiąca a niekiedy kończą na kilkunastu tysiącach. O analogicznych czy nawet i większych wydatkach mówi się także, jeżeli odmówią posłuszeństwa wtryskiwacze.

Symptomy takiej awarii dość charakterystyczne, ponieważ silnik słabiej wtedy pracuje i nie ma regularnych obrotów. Jeżeli objawy takie zostaną zauważone, to należy wybrać się w miarę szybko do warsztatu, który dokładnie sprawdzi jak wygląda sytuacja. Jeżeli rzeczywiście uszkodzeniu uległy wtryskiwacze do diesla, to właściciel będzie się musiał dobrze zastanowić, co robić z tym dalej. Zakup nowych wtrysków to wysoki koszt, ze względu na to, że są one dostępne tylko w serwisach danych marek. Lecza zastanowić się można nad zakupem wtrysków po regeneracji, które swoimi parametrami nie odbiegają zbytnio od nowych, a ich cena jest dużo korzystniejsza.

Przy zakupie przede wszystkim podać należy sprzedawcy dokładny numer, przykładowo może on wyglądać tak 166005x00a Jeśli dany wtrysk będzie się znajdował na stanie, to praktycznie następnego dnia się go dostanie. Ta szybkość jest kolejną zaletą kupna wtrysków po regeneracji, bo na nowe niekiedy trzeba znacznie dłużej czekać.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY