Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Inne · 05/01/2024

Jakie wady i zalety mają strony w abonamencie

Całkiem niedawno jeszcze najpopularniejszym modelem tworzenia internetowych stron była opłata za całość. W takim modelu na samym początku trzeba było ponieść pewne koszty, ale potem w skali roku opłaty nie wynosiły więcej niż kilkaset złotych, za hosting i przedłużenie domeny. Ale ostatni czas przyniósł intensywny rozwój firm które oferują strona na abonament w abonamencie. Takie rozwiązanie staje się obecnie coraz popularniejsze ze względu na swoje liczne zalety. Przede wszystkim na starcie nie trzeba inwestować kilku czy nawet kilkunastu tysięcy złotych na to, żeby pokazać się w internecie. Stronę dla firmy można łatwo i szybko zrobić za pomocą dostępnego kreatora, jeśli ktoś ma trochę technicznych umiejętności to bez żadnego problemu da sobie z tym radę.

Oczywiście zamówić także można wdrożenie wszystkiego w firmie oferującej takie usługi, lecz jeżeli nawet to będzie z grafiką, to koszt będzie znacznie niższy niż robienie wszystkiego na zamówienie. Każda strona na abonament może też być dostosowana pod względem grafiki do potrzeb zleceniodawcy, aby mógł się on wyróżnić w ten sposób pośród konkurencji. Decydując się na takie rozwiązanie trzeba jednak pamiętać o tym, że ma ono trochę ograniczeń. Przede wszystkim kreatory mogą mieć pewne ograniczenia, jakie spowodują że w pewnej chwili może zabraknąć jakiś funkcji, które akurat bardzo by się przydały. Poza tym w perspektywie wielu lat koszty abonamentu mogą wynieść sporo więcej, niż opłata za wykonanie wszystkiego na raz.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY