Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zabezpieczenia i wystrój w domu na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT

Luksusowe apartamenty pływające od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to idealna alternatywa dla osób, które na przykład nie zamierzają spędzić wakacji w obiekcie hotelowym albo planują pozostać oddzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie jest projektowany bazując na wysokich standardach, a więc ma niezbędne atesty oraz nabywcy de facto mają możliwość wierzyć w to, że dobiorą dla siebie optymalne wyjście.

Domy mają oznaczony, indywidualny numer VIN, zaakceptowany w całej Unii Europejskiej. Nie wymagają także jeszcze jakiegoś zezwolenia na ustawienie ich na wodzie lub na innym gruncie, jaki byłby objęty zakazem wybudowania. Na witrynie firmowej można sprawdzać tymczasowe realizacje oraz przekonać się, iż domy takie faktycznie idealnie wyglądają.

Wskazane są również szczegółowe wyznaczniki, jakie posiada pływający dom a więc od początku każdy jest zorientowany, jaka powierzchnia zostanie dla niego dostępna. Wyposażenie domu zalicza się do kompletnych, czyli nie zostaje nic innego, jak tylko skorzystać z jego poszczególnych walorów. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest też taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której znajdują się: agregat, pompy, przetwornica i moduł klimatyzacji. Pływające domy są dostosowane do wymagań osób, które chcą je zakupić oraz doceniają nietuzinkowość, wolność i spędzenie czasu w komfortowych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym domu wynosi dwadzieścia jeden m2. Dom ma 3 tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY