Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Usługi · 02/02/2022

Oferta ślubna firmy Fani Zdjęć przygotowana przez dwóch mających doświadczenie fotografów

Oferta ślubna firmy Fani Zdjęć opracowana przez dwóch mających doświadczenie fotografów jest bardzo atrakcyjna dla klientów. Mogą oni decydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola realizowana jest albowiem w obrębie pakietu brązowego oraz pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny skrócony. W tym zakresie można liczyć na reportaż trwający od chwili przygotowań do pierwszych 4 godzin zabawy weselnej na sali.

Klienci otrzymają 250 fotografii, poddanych z wyprzedzeniem rzetelnej oprawie. Reportaż będzie dla nich nagrywany na pendrive lub na płycie DVD. Otrzymuje się także 20 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym opakowaniu oraz fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg zrealizowana jest także przez reportaż ślubny poszerzony, a więc wykonywany od przygotowań do oczepin. Obejmuje 500 fotografii, reportaż nagrany na pendrive, 50 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w stylowym pudełku oraz album 20×30 centymetrów. Można również liczyć na sesję ślubną w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a precyzyjniej sesja ślubna każdorazowo wyznaczana jest indywidualnie, odnośnie terminu i miejsca. Można decydować się także na sesję w górach lub nad morzem. Otrzymuje się minimum 30 fotografii po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Najwyższej jakości wydruki będą doskonałą pamiątką na wiele lat. Aby ustalić szczegóły wystarczy wypełnić kwestionariusz z witryny internetowej.

Fotografowie skontaktują się w celu nawiązania współpracy. Zapewnione jest to, że ostatecznie otrzyma się zjawiskowe zdjęcia ze ślubu, bardzo dobrze oddające klimat tego tak istotnego dnia. Wykonane fotografie będą uwzględniały dzisiejsze trendy fotograficzne. Udokumentowane są momenty pełne emocji, wzruszeń, prezentujące nietuzinkowość konkretnego wydarzenia na doskonałym sprzęcie.Klienci mogą też liczyć na back up zdjęć w czasie pięciu lat.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY