ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Usługi

Opakomar: producent pudełek ozdobnych

Typy opakowań, jakie produkuje Opakomar są różne, dzięki czemu konsumenci chętnie decydują się na to, by zamówienia zrealizować dokładnie w tym sklepie, bo wiedzą, iż mają okazję zamawiać takie pudełka ozdobne, jakie będą spełniały ich wymagania. Oferta zawiera: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od tego, jakie klient zamawia pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, iż będą one wykonane bardzo dobrze oraz w krótkim czasie. Typ opakowania uzależniony jest głównie od tego, co ma się w nim znajdować. Opakowania są zrobione z tektury falistej o gramaturze 385 gr i oklejone są barwnym papierem.

Mogą mieć ściągane wieczko, wstążkę albo magnes. Grubość boku to mniej więcej 1,8 do 2 mm, a gramatura wynosi od 90 do 130 gr. Minimalne zamówienie, jakie można złożyć na pudełka ozdobne prezentowe to pięćdziesiąt sztuk. Pudełka są od razu przygotowane do użytku i nie ma potrzeby ich składać. Sztywne opakowania ozdobne wyglądają nad wyraz dobrze oraz wskazują na renomę marki, która w nie inwestuje. Mogą zostać oklejane jednokolorową lub wielokolorową okleiną w środku. Rozmiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są uwzględnione w asortymencie, ale też można decydować się na składanie zamówienia spersonalizowanego.

Dodatkowo opakowania ozdobne prezentowe w wersji Exclusive są uszlachetnione. Opakowania mające logo mogą zostać zrobione dowolnymi metodami: hot stampingu, druku sitowego lub offcetu. Ciekawie wyglądają pudełka okładkowe z magnesem. Podany producent opakowań ozdobnych dba o to, żeby równocześnie były ekskluzywne i użyteczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY