Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, zarówno podczerwonym jak i UV emitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej konstrukcji ze stali oraz wypełnienie z trudnej do zapalenia folii spawalniczej. Oferta przedsiębiorstwa zawiera stałe parawany spawalnicze lekkie, będące niezbyt ciężkimi budowlami z metalu, wypełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości zaledwie 0,4 mm.

Folia dostępna jest w czterech wersjach wybarwienia, jakie mają dowolny stopień przezroczystości. Ze względu na to, iż producent zdaje sobie sprawę, iż kupujący mogą mieć różne oczekiwania, udostępnia ekrany spawalnicze w 2 opcjach odróżniających się szerokością.

Specjalną propozycją w ofercie są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich precyzyjna charakterystyka opublikowana jest na witrynie www. Każdy z ekranów spawalniczych ma za zadanie chronić osoby, które wykonują swoje obowiązki zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie posiadają specjalnej odzieży do spawania. Ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, ultrafioletowym i rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Proponowane opcje spełnią oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, jacy zdecydowani są na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są osłonieni przed poparzeniem iskrami oraz roztopionymi odpryskami metalu. Folia z polichlorku winylu będąca wypełnieniem ekranu jest ciężkopalna oraz jest w stanie zapobiec rozprzestrzenieniu się na wypadek pojawienia się ognia. Zleceniodawcy mogą decydować się na zamówienie folii wykonanej na podstawie spersonalizowanych reguł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY