Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Rzetelna organizacja szkoleń www oraz różnego rodzaju konsultacji online

Informacje dla osób które chcą przygotować webinar we współpracy z PLATINUM MEDIA są opublikowane na witrynie internetowej. Ponadto specjaliści z chęcią się nimi dzielą, kiedy ktoś się z nimi kontaktuje. Webinary mogą mieć profil szkoleniowy, informacyjny albo marketingowy. Przekazywane są zawsze w czasie realnym, za pośrednictwem nowocześnie przygotowanej platformy. Cała webinary organizacja odbywa się przy użyciu technologii webcast.

Specjaliści zajmą się reklamy wydarzenia w Internecie, w sposób w 100% przystosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się również do działań w mediach społecznościowych, co teraz jest powszechnie spotykane. Kanał promocji będzie zawsze dostosowany do spodziewanej liczby uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie NXWEBINAR, mającej dużo funkcjonalności. Z tego względu organizacja szkoleń online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować i otworzyć pokój spotkań, a potem korzystać z przyjaznego w obsłudze interfejsu. Co ważne, każdy z webinarów można zapisywać oraz odtworzyć stricte wówczas, kiedy ma się taką potrzebę. Jest to na przykład dobre dla osób, które w konkretnym czasie nie mogą brać udziału w webinarze. Eksperci z PLATINUM MEDIA dbają o to, żeby dany event został jak najlepiej odebrany i służył promocji marki zleceniodawcy. Marka dysponuje prywatną platformą broadcastową, przeznaczoną do personalizacji.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY