Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zabieg prosty i pewny – mezoterapia

Metodę mezoterapeutyczną wykoncypowano w latach pięćdziesiątych XX wieku, ale wykreowana została dopiero jakiekolwiek dwadzieścia lat w następnej kolejności. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, użytkowana jest w celach zdrowotnych, profilaktycznych i najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej dowiesz się na Odmładzanie Jastrzębie-Zdrój. Bazuje ona na dostarczeniu skórze mieszaniny składników odżywczych oraz aktywizujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu ciąg zastrzyków śródskórnych za pomocą nadzwyczaj cienkiej igły. Metoda ta stosowana jest z rozkoszą przez osoby potrzebujące ograniczyć zmarszczki oraz ogólnie polepszyć, odmłodzić swoją skórę.

Przeprowadzenie takiego zabiegu przez lekarza profesjonalistę nie żąda hospitalizacji, ani ogólnego znieczulenia czy poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest wobec tego za terapię bezpieczną i bezbolesną. Dla zdobycia pożądanego efektu potrzebne jest niemniej jednak poddanie się cyklowi zabiegów, jakiego intensywność wyznacza doktor. Jakim sposobem na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Prostolinijne zasilenie komórek cery substancjami regenerującymi lub też stymulującymi oznacza typ iniekcji śródskórnej. Mezotarapia jest zabiegiem w zasadzie nie powodujący dolegliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Mimo to pacjenci z niskim progiem odczuwania bólu mogą posiadać na wstępie zaaplikowany miejscowo krem znieczulający. Kiedy rozpocznie on funkcjonować substancje lecznicze wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w niezwykle cienką igłę.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY